Aktualności

Strona główna » Doniczki produkcyjne oraz tyczki bambusowe

Doniczki produkcyjne oraz tyczki bambusowe

maj 31, 2021

Oprócz wyżej wymienionych artykułów posiadamy w ciągłej sprzedaży tyczki bambusowe, które swoje zastosowanie znajdują w szkółkarstwie, ogrodnictwie oraz jako podpory do drzew i roślin, o różnej długości i grubości, oraz doniczki produkcyjne służące do hodowli roślin w początkowym etapie rozrostu od fi 9 cm do fi 19 cm dostępne również w sprzedaży internetowej.

Jeśli planujesz produkcję rozsady, doniczki produkcyjne są niezbędne na Twojej liście zakupowej. Duże, małe, pojedyncze lub w pakietach – oferujemy wiele możliwości i tylko od Ciebie zależy, na jakie rozwiązanie się zdecydujesz!
Doniczki są odporne na odkształcenia i pękanie, są to najlepsze pojemniki do siewu nasion, ziół, kwiatów, warzyw i ukorzeniania sadzonek. Lekkie, tanie, a przy tym praktyczne, umożliwiają zachowanie optymalnej wilgotności podłoża i sprawnie odprowadzają nadmiar wody z podlewania. W naszym sklepie internetowym możesz kupić okrągłe doniczki o średnicy od 9 cm do 19 cm, wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego – polipropylenu. W takich pojemnikach przygotujesz silną i zdrową rozsadę sałaty, kapusty, ogórka czy pomidora, jak również ukorzenisz sadzonki innych roślin! Mamy doniczki produkcyjne klasyczne w kolorze czarnym oraz w kolorze terakota, doniczki można kupić już od kilku sztuk jak i również w pakietach po 10 i po 100szt.
Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy konkurencyjny cennik i błyskawiczną dostawę pod wskazany adres kurierem lub do paczkomatu.