Aktualności

Strona główna » Obejmy do roślin

Obejmy do roślin

maj 30, 2021

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy rozwinąć kolejny dział w naszej firmie rozszerzając asortyment o dział OGRODNICTWO.

W obecnej, trudnej dla klientów sytuacji spowodowanej ograniczeniami narzuconymi w związku z pandemią uruchomiliśmy sprzedaż poprzez sklep internetowy. Znaczne ułatwia to możliwość zakupów w tych trudnych dla każdego czasach.

Naszym najbardziej rozpoznawalnym produktem są obejmy, które zostały opracowane we współpracy ze szkółkami roślin.
Obejmy zastępując sznurek pozwalają zapanować nad płożącymi się roślinami tworząc bukiety poprzez umiejętne upięcie.
Jest to jedyny taki produkt na rynku, który dzięki nowoczesnemu zapięciu pozwala modyfikować średnicę zmniejszając ją lub powiększając poprzez łączenie obejm ze sobą ponadto obejmy posiadają uchwyt fi 6mm lub fi 8 mm do tyczki np. bambusowej w celu lepszej stabilizacji. Co więcej obejmy nadają się nie tylko do roślin płożących (hortensje, chryzantemy, trawy pampasowe, budleje, jeżyny, maliny, agrest, porzeczki, róże pnące, rudbekie, jeżówki, piwonie, koleusy, mieczyki, floksy, itp.), ale również do podtrzymywania łodyg papryki czy pomidorów podczas uprawy.
Aby oszacować ilość obejm potrzebą dla spięcia danego krzewu podajemy średnicę zewnętrzną jednej obejmy, która wynosi 21,5 cm, wewnętrzna średnica to 15 cm.
Produkt wykonany jest z elastycznego tworzywa -polipropylenu z dodatkiem stabilizatora UV, który zapewnia trwałość obejm nawet podczas upalnych dni. Nie zanotowaliśmy również żadnych negatywnych opinii podczas stosowania obejm w niskich temperaturach. Obejmy mają również zastosowanie przy roślinach doniczkowych hodowanych w domowych warunkach.

Produkt stając się hitem sprzedażowym został zastrzeżony wzorem przemysłowym, to skłoniło nas do kolejnych pomysłów i dalszego rozszerzania asortymentu związanego z ogrodnictwem.